Şirket Profili
Ankara Keçiören'de faaliyet gösteren firmamız, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve üstün hizmet anlayışıyla son sistem otomatik halı yıkama makineleri, halı kurutma makinaları ve son kontrol halı fırçalama makinaları ile hizmet vermektedir. Temizlik, hijyen ve dezenfekte konusundaki ihtiyaç ve sorunlarınıza zamanında etkin, güvenilir ve en uygun, ekonomik çözümler üreterek kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir. KEÇİÖREN HALI YIKAMA olarak Oteller, Hastaneler, Alışveriş merkezleri, Fabrikalar, Okullar, İdare büroları ve diğer işyerleri gibi hemen hemen her türlü iş ve çalışma alanlarında halı & koltuk yıkama ve temizlik işlerini  yapmaktayız.

Firmamız halı yıkama alanında 2000 yılında faaliyete başlamıştır. Tecrübeli bir geçmişe sahip olan KEÇİÖREN HALI YIKAMA sadece halı yıkama değil her türlü halı, kilim, kök boyalı ve dokuma halıları, yorgan, battaniye yıkamasının yanı sıra halı  ve kilimlerinize rengine uygun fitilli overlok çekimi ve adresinizde halı & koltuk takımı yıkamasında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Firmamız, müşterilerine vermiş olduğu en iyi hizmet ve güven neticesinde sektörde en iyi hizmeti verme prensibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Ankara genelinde halı yıkama şirketi arayışı içinde olanlar, KEÇİÖREN HALI YIKAMA firmamızın sizlere sunduğu imkanları tercih etmektedir. Firmamız, halı üzerinde oluşabilecek yağ lekesi, is ya da türevi lekelerin giderilerek temiz halılara sahip olmanızı sağladığı gibi, halılarınızın antibakteriyel niteliklerde bir temizliğe sahip olmasını da sizlere sunmaktadır. Halıların bulunduğu oda, herhangi bir şekilde kullanılmıyor olsa dahi halılar, zaman içinde kirlenebilecek bir yapıya sahiptir. Halı yıkama şirketimiz halılarının kirliliğinden yakınanlar için ideal çözümler sunmaktadır.

Profesyonel kadrosu ve modern makinaları ile halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde halı ve koltuk yıkama, stor perde yıkama hizmetleri sunan firmamız aynı zamanda da yorgan yıkama ya da battaniye yıkama alanlarında da sizlere Ankara’nın tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.
Halı Yıkama
 • Halılarınızı evlerinizden özel servislerimiz ile alıyor şirketimize getiriyoruz.
 • Halılarınızı kuru halde iken yüksek güçlü makinelerimizle süpürüyoruz.
 • Halılarınız için yüksek buhar gücüne sahip makinelerimiz ile tüm mikrobu kırıyoruz.
 • Halılarınızı antibakteriyel niteliklere uygun deterjanlar ile makinelerimizde yıkatıyoruz.
 • Profesyonel bir halı temizliği sağlayan makinelerimizden sonra suyunu güzelce sıktırıyoruz.
 • Halılarınızı gün ışığından yararlanarak özel bir alanda (kapalı mekan) kurutuyoruz.
 • Halılarınızı güzelce paketleyerek sizlere teslim ediyoruz.
Koltuk Yıkama
 • Ekonomik fiyatlarla tertemiz koltuklar ve antibakteriyel niteliklere sahip bir temizlik sunuyoruz.
 • Alanında uzman personelimiz ile  kusursuz bir hizmet anlayışı için çaba gösteriyoruz.
 • Tertemiz koltuklara sahip olmak isterseniz iletişim bilgilerimiz vasıtası ile bize ulaşabilirsiniz.
 • Teknik donanımıza güveniyoruz, kullandığımız makineler, yüksek emiş gücüne sahip makinelerdir.
 • Profesyonel makineler, her türlü koltuk modeline uyumlu bir şekilde ayarlanabilmektedir.
 • Koltuklarınıza hiçbir şekilde deforme etmeden antibakteriyel bir temizlik sağlamaktadır.
 • Profesyonel anlamda bir koltuk temizliği için ideal çözüme ulaşmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Halı Çeşitleri
Yün halı, naylon halı, polyester halı, polipropilen halı, olefin halı, akrilik halı, ipek halı, jute halı türleri için halı yıkama hizmetleri vermekte olan şirketimiz halılarınızın türüne göre farklı sıcaklıklarda ve farklı türde deterjanlar tercih edilerek yıkanmasını sağlamaktadır.

Keçiören'de halı yıkama şirketi arayışı içinde olanların beklentilerini karşılayacak niteliklerde bir hizmet veren şirketimiz tertemiz halılara sahip olmanızı sağlamaktadır. Halılarınızın iyi bir şekilde temizlenmesini sağlayacak olan halı yıkama fabrikamızda her gün onlarca halının tertemiz bir şekilde yıkanmasını gerçekleştiriyor, antibakteriyel niteliklerde bir temizlik sağlıyor, doğal ve kapalı kurutma odasına alınarak halılarınızın kurutulmasını ve başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlıyoruz.

Uyanış Mh. Aşıkpaşa Cd. No:142/B
Keçiören-ANKARA