Aşıkpaşa Caddesi 67/E Keçiören
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@keciorenhaliyikama.com.tr

Keçiören Halı Yıkama

temizliğe açılan pencere

Keçiören Halı Yıkama

Halı yıkamacılığı sektöründe bir Keçiören halı yıkamacılık markası olan firmamız  Üstün halı temizliği hizmetini sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Keçiören Halı Yıkamacılık

Ankara’nın gelişmiş Metropol ilçelerinden biri olan Keçiören aynı zamanda Ankara’nın ve Türkiye’nin en büyük nüfusa sahip ikinci ilçesi olarak da bilinmektedir. Mesire alanlarından botanik parklara, evcil hayvan alanlarına sahip olan ilçe aynı zamanda tarihi yönden önemli pek çok yeri de sınırları içerisinde barındırmaktadır. Kendi nüfusunun yanısıra çok sayıda ziyaretçi alan ilçe içerisinde pek çok sektör faaliyet göstermektedir. Bu sektörlerden biri de Keçiören halı yıkama sektörüdür.

Keçiören sınırları dahilinde ve çevre civarda yaşayan kişiler halı yıkama ihtiyaçları için profesyonel olarak bu işi yapan firmaları tercih etmektedir. Firmamız Keçiören halkına en iyi halı yıkama hizmeti sunmakta olup sektörde zirvede yer alarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Faaliyet gösterdiğimiz sektör içerisinde yaptığı işe saygı duymayan ve üstünkörü temizlik yapan birçok işletme müşterilerinden almış olduğu halılara zarar vermekte ve çözümü mümkün olmayan hasarlara yol açmaktadır. Bunun bilincinde olan firmamız işine dört kolla sarılarak müşteri memnuniyetine yönelik çalışmaları ile müşterilerine hak ettikleri hizmeti ulaştırmaktadır. Firmamız halı yıkama işlemleri sırasında en son teknolojiyi kullanarak en özel halı yıkama şampuanları ile Keçiören halı temizliği işlemlerini gerçekleştirmektedir. El değmeden otomatik olarak halı yıkayan makineler kullanılarak bu makinelerin bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Böylece müşterilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamasının önüne geçilmektedir.

Keçiören Halı Yıkama İşlemi

Bize ulaşan müşterilerimizin adresine ücretsiz servisimiz ile gidilerek doldurulan form karşılığı halılar teslim alınır. Böylece halıların karışması önlendiği gibi form üzerine alınan notlar ile halının özellikleri ve halı üzerinde bulunan lekeler hakkında kısa bilgiler yazılır. Böylece müşterilerimizin istediği Keçiören halı temizleme işleminin Istenildiği gibi olması sağlanır. Halı temizleme tesislerimize getirilen halılar büyük bir özenle yerleştirildikten sonra sırayla otomatik makineler ile yıkama işlemleri gerçekleştirilir. El değmeden yapılan bu işlem sırasında bu iş için özel olarak üretilmiş en yüksek kalitedeki halı yıkama şampuanları kullanılır. Her ne kadar el değmeden otomatik makineler ile yıkama işlemi gerçekleşse de personellerimiz tarafından sürekli olarak bu durum takip edilmektedir. Herhangi ters giden bir durum ile karşılaşılması halinde profesyonel personellerimiz tarafından gerekli müdahale yapılarak halılarınızın zarar görmeden yıkama işleminin yapılması sağlanır.

Daha sonra durulama işlemi yapılarak fazla ve kirli suyun atılması sağlanır. Kurutma odalarına alınan halılar kurutmaya bırakılır. Kurutma işleminin ardından her halılar tek tek incelenerek halı üzerindeki lekelerin çıkıp çıkmadığı ve herhangi bir şey olup olmadığı kontrol edilir. Halılar doldurulan form bilgileri kontrol edilerek araçları yüklenir ve müşterilerimizin adreslerine yine ücretsiz servislerimiz ile teslim edilir. Sunmuş olduğumuz hizmetler için alınacak ücretler oldukça makul seviyelerde olup daha sonradan herhangi bir ek ücret talep edilmez.

Keçiören Halı Yıkamacılığı

Firmamız faaliyet gösterdiği halı yıkama sektöründe sunduğu hizmetler ile güvenilir kaliteli Keçiören halı yıkama hizmetlerinin bir numaralı adresidir. Hizmet sunduğumuz müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun kalması bizim için maddi kaygılardan bile daha önemlidir. Bu yüzden firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam eden firmamız siz değerli müşterileri sayesinde sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır. Firmamızın sizler için sunmuş olduğu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız çekinmeden web sitemizde yer alan irtibat bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Firmamız makul süreler ve makul ücretler ile çalışmalarını sürdürerek size en iyi hizmeti bir memnuniyetle ulaştıracaktır.

ARA