Aşıkpaşa Caddesi 67/E Keçiören
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@keciorenhaliyikama.com.tr

Keçiören Halı Yıkama

temizliğe açılan pencere

Keçiören Halı Yıkama

Keçiören Halı Yıkama

Her geçen gün gelişen teknoloji ile farkını ortaya koyan Keçiören halı yıkama firmamız en yenilikçi ve güvenilir yıkama hizmetlerini ayağınıza kadar getirmektedir.

Halı yıkama hizmetlerinde çok uzun yıllar hizmet veren firmamız yıkama sektöründe diğer firmalar arasında fikirleri ve çalışmaları ile öncü olmaktadır. Profesyonel ekibi ve en son sistem teknolojik makineler ile en kaliteli yıkama işlemlerini sırasıyla yapmaktadır.

Halı Yıkama Hizmetlerinde Güven

Günümüzde çok sayıda halı yıkama firması bulunurken sektöründe en kaliteli ve en güvenli yıkama hizmetlerini sunan Keçiören halı yıkama firmamız tek ve doğru firma olmaktadır. Halılar evin en önemli eşyalarından biri olurken temizliği de hem çok daha zor hem de zaman isteyen zahmetli ve yorucu işlerin başında gelmektedir. Çok fazla toz ve kirleri içinde barındıran halıların temizliği silme ya da süpürme işlemleri halıların derinlemesine temizliğine yetmediği gibi halılar istenilen temizliğe ulaşmaz.

Halıların tam olarak temizlenmesi ve kirlerden kurtulmak için yıl içinde en az iki defa yıkanması gerekmektedir. Halıların ter temiz olması ve güven içinde kullanmak için kesinlikle uzman kişilerden yardım alınması gerekir. Firmamız bu konuda diğer firmalar arasında en güvenilir olduğundan her aman yardım alabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece firmamız ile iletişime geçmektir.

Sağlık Bakımından Halıların Yıkanması

Keçiören halı yıkama hizmetleri konusunda firmamız her zaman yüksek kalitede ve son derece güvenli hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir. Genel olarak halılar gün boyu en fazla kullanılan ve üzerinde dolaşılan eşyaların başında gelmektedir. Halıların yüzeylerinde olan tozlar zaman içinde halı dip kısımlarına yerleşmektedir. Bu eşyaların silinmesi ya da süpürülmesi ile derinlemesine temizlik yapılmaz ve dip kısımlarda olan kirler bakterilerin meydana gelmesine neden olmaktadır.

Ayrıca bu bakteriler zaman içinde daha da çoğalmaya başlar ve çeşitli hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Halıların yıkanması sağlıklı yaşam alanları için çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Sağlıklı ortamlar ve hastalıklardan korunmak için halılarınızın düzenli olarak yıkanması gerekmektedir. İhtiyacınız olduğu her zaman firmamızdan halılarınızın yıkanması için yardım alma şansına sahip olmaktasınız.

Yüksek Kalitede Halı Yıkama İşlemleri

Her geçen gün kaliteli ve güvenilir hizmetlerin yanı sıra teknolojik gelişmeler ile yenilenen firmamız her zaman adından söz ettirmektedir. İhtiyacınız olduğunda Keçiören halı yıkama işlemleri en doğru şekilde veren firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlerin talebi üzerine işinde uzman olan ekibimiz adresinize gelir ve halıların yıkanması için fabrikaya getirilir. İlk olarak türlerine göre ayrılarak gerekli olan özel yöntemlere göre işlemler uygulanmaktadır. Bu işlem sayesinde su ile buluşan halılarda çamurlaşma gibi sorunlar ortaya çıkmayacaktır.

Ardından lekelerin tespit edilmesi için kontrol odalarına alınmaktadır. Leke üzerine deterjan uygulaması yapılır ve kimyasal havuzların içine belli bir süre için bırakılmaktadır. Burada bulunan leke ve kirler suyun içinde yumuşadıktan sonra daha kolay çıkacaktır. Daha sonra havuzlardan çıkarılan halılar yıkama odalarına alınır.

Profesyonel ekibimiz ve en son sistem teknolojik makineler ile özel anti bakteriyel temizlik ürünleri halıların yıkama işlemlerinde kullanılmaktadır. Özel odalarda kurutulan halılar parfümlenir ve özel malzemeler ile paketlenerek adresinize teslim edilmektedir.

Uygun Halı Yıkama Fiyatları

Genellikle tüm firmalarda olduğu gibi Keçiören halı yıkama fiyatları halıların türlerine, çeşitlerine, özelliklerine ya da ebatlarına göre daha farklı olmaktadır. Ancak firmamızda fiyatlar diğer yerlere göre çok daha uygun olmaktadır. Uygun fiyatlara güvenilir yıkama hizmetleri almak için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

ARA