Barış Sokak 7/A Keçiören/Ankara
0312 322 32 34 - 0544 327 32 34
info@keciorenhaliyikama.com.tr

Keçiören Halı Yıkama

Keçiören Halı Yıkama

Temizlik ve yıkama alanında çok uzun yıllar hizmet veren Keçiören halı yıkama firmamız için her zaman insan sağlığı ile müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır.

Keçiören halı yıkama firması olarak her zaman kaliteden ve güvenden taviz vermeden hizmet veren firmamız çalışmalarına en son teknolojik gelişmeleri takip ederek devam etmektedir. En yenilikçi fikirlerin ve en doğru tekniklerin öncüsü olan firmamız her türlü halı çeşitlerinin özenle yıkanmasını sağlamaktadır. İşinde uzman olan profesyonel çalışanlarımız en son sistem teknolojik makineler, anti bakteriyel özel temizlik ürünleri ve geniş araç filosu ile çok daha kısa sürede en güvenilir hizmetleri vermektedir. Her türlü özellikte ve türde olan halılarınızın güven içinde yıkanması için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Güvenilir Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama alanında yüksek kalite hizmetlerini güven içinde sizlerin ayağınıza kadar getiren firmamız her türlü çeşitlerde olan halılarınızın itina ile yıkanmasını sağlamaktadır. Ankara ilimizin en kalabalık ilçelerinin başında gelen Keçiören ilçemizde her bölgeye halı yıkama hizmetlerini en hızlı şekilde güven içinde sunmaktayız. Özellikle son derece kirli ve çıkması zor olan lekeli halıların bile hiçbir sorun yaşamadan en doğru şekilde yıkanmasını sağlayan firmamız her konuda yardımcı olmaktadır.

Keçiören halı yıkama firması olarak her zaman firmamız kaliteden ve güvenden ödün vermeden hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan profesyonel ekibimiz halılarınızın büyük bir titizlikle yıkanması için çok fazla çaba göstermektedir. Tüm halılarınızın çok daha kısa sürede en doğru teknikler ile ter temiz olması için yapmanız gereken sadece firmamız ile iletişime geçmektir.

Sağlık Bakımından Halı Yıkamanın Önemi

Halılar insanların yaşamlarında çok önemli bir yere sahip olmakta ve ev ya da iş yerlerinde en çok kullanılan eşyaların başında gelmektedir. Bundan dolayı çevrede bulunan tüm toz ve kirleri yüzeylerinde toplayarak zaman içinde hav dip kısımlarına inmesine neden olmaktadır. Bu kirler bakteri oluşumuna yol açmakta ve derinlemesine yapılmayan temizlik sonrasında bakteriler çoğalmaktadır. İnsan sağlığını büyük oranda tehdit eden bu bakteriler çeşitli hastalıklara davetiye çıkarmaktadır.

Her türlü hastalıklardan korunmak, hijyenik ortamlara sahip olmak ve ter temiz halılar için yıl içinde en iki defa halı yıkama işlemlerinin yapılması gerekir. Sağlık bakımından çok önemli olan halıların en güvenilir şekilde yıkanması için Keçiören halı yıkama firmaları arasında firmamızdan yardım alabilirsiniz. Her geçen gün yapmış olduğu başarılı işler ile adından çok fazla söz ettiren firmamız bünyesinde yer alan profesyonel ekibimiz ve özel makineler sayesinde halılarınızın el değmeden özenle yıkanmaktadır. Sağlıklı bir yaşam ve hijyenik ortamlar için her zaman firmamızdan halı yıkama hizmetleri alabiliriniz.

Profesyonel Halı Çeşitlerine Göre Yıkama

Geçmişten günümüze kadar gelen pek çok farklı özelliklerde ve çeşitli dokumalarda halı türleri bulunmaktadır. Hepsi birbirinden farklı olan halı türlerinin yıkanması da farklı olmaktadır. Bu tarz halıların yıkama işlemleri halıların dokumalar, çözgüleri, kullanılan iplik çeşitleri ve desenler ile renklerinde göre değişmektedir. Ülkemiz halı dokuma işinde her zaman dünyada bir öncü olmakta ve en güze halıların dokunduğu yer olmaktadır. Son derece büyük bir özenle yapılan halı çeşitleri şunlardır;

  • Büryan Halıları
  • Isparta Halıları
  • Milas Halıları
  • Shaggy Halıları
  • Hereke Halıları
  • Yörük Halıları
  • Makine Halıları

Keçiören halı yıkama firmamız her türlü halı çeşitlerinin özelliklere göre ayırmakta ve en uygun yöntemler ile özel şampuanlarla yıkanmasını sağlamaktadır. Firmamızda yıkanan tüm halılar kesinlikle hiçbir şekilde zarar görmez ve ilk günkü yeniliğine kavuşmaktadır. Hem sağlıklı hem temiz halılar için her zaman firmamızı tercih edebilirsiniz.

Uzman Halı Yıkama İşlemleri ve Aşamaları

Halılar gün içinde çok fazla kullanıldığı için çok daha hızlı bir şekilde kirlenmektedir. Bu durum karşısında halılar hem sağlık bakımından hem de görüntü bakımından büyük bir sorun teşkil etmektedir. Kirlenen halılarınızın ter temiz olması için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Halıların yıkanması için firmamızdan talep etmeniz üzerine profesyonel ekibimiz ücretsiz olarak adresinize gelerek halılarınızı almaktadır. Alınan halılar fabrikaya getirilerek büyük bir titizlikle yıkama işlemleri uygulanmaktadır. Keçiören profesyonel halı yıkama firmamızda yıkama aşamaları şu şekildedir;

Toz Alma

Halılar ilk olarak çeşitlerine ve özelliklerine göre ayrıldıktan sonra toz alam odalarına alınmaktadır. Burada halıların yüzeylerinde bulunan kıl, toz, kum ve bunlar gibi yabancı maddelerden kurtulması için makinelerden geçmektedir. Bu aşamanın önemi hav diplerinde olan her türlü yabancı maddelerin su ile temas etmemesidir. Aksi halde su ile ıslandıkları zaman halıların havlarına yapışarak çıkması mümkün olmaz ve bakteriler yok olmaz.

Halı Yıkama

Toz alma odalarından çıkan tüm halılar yıkama odasına alınmaktadır. Burada halılar özenle makinelere yerleştirilmekte ve özel anti bakteriyel şampuanlar kullanılarak el değmeden yıkanması sağlanmaktadır. Keçiören halı yıkama firmamızda halılar bol su içinde durulandıktan sonra vakumlanarak içlerinde bulunan fazla suları çekilmektedir.

Santrifüj

Bant sistemli olan tam otomatik halı yıkama makinesinden geçen halılar santrifüj makinesi içinde halıların cinsine göre en uygun devirde sıkılara üzerinde bulunan fazla suların atılması sağlanmaktadır. Böylece halılar hem çok daha kısa sürede kurumakta hem de halı ilmiklerin yıpranmasının önüne geçilmektedir. Halılar santrifüj makinelerine rulo halinde konulduğu için halılar kesinlikle hiçbir zarar görmez.

Havalandırma Askıları

Keçiören halı yıkama firmamızda yer alan tüm halı yıkama aşamaları son derece güvenli olduğundan halılarınızın hiçbir şekilde zarar görmez ve yıkandıktan sonra ilk günkü görünümde olmaktadırlar. Santrifüj makinelerinden çıkan tüm halılar kurutma odasına alınmadan önce havalandırma askılarına asılarak havalandırılır. Kurutma odalarında elektrikli sıcak hava üfleyen ve nemi çeken makinelerde yaklaşık olarak 8 saat içinde kurutulur.

Hav Alma

Kurutma odasında kuruyan halılar hav alam makinesinde havı alınarak yatımında taranmakta ve kalite kontrolden geçmektedir. Kontrol sırasında lekelerin çıkmaması halinde yıkama işlemleri yenilenmektedir. Ter temiz olan tüm halılar daha sonraki aşamadan geçmesi için hazırlanır.

Paketleme

Havları alınan halılar son derece ter temiz olarak müşteri numarasına göre ayrılmaktadır. Keçiören halı yıkama işlemleri firmamızda her zaman özenle ve büyük bir titizlikle tamamlanmaktadır. Yıkama işlemleri biten tüm halılar özel ambalajlama paketleri kullanılarak paketlenmektedir. Paketleme öncesi parfümlenen halılar neme karşı korunmaktadır. Son derece temiz olan halılar güler yüzlü ekibimiz tarafından sizlere teslim edilmektedir.

Halı Yıkama Fiyatları

Genel olarak halılar sağlık bakımından çok önemli olmasından dolayı güvenilir ve işi bilen firmalardan yardım alarak yılda en az iki defa yıkanması gerekir. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak müşteri hizmetleri veren firmamıza istediğiniz zaman çağrı bırakmanız yeterli olacaktır. Anında size geri dönüş yapılarak halılarınız alınmaktadır. Keçiören halı yıkama fiyatları firmamızda bütçeleri zorlamadan çok daha uygun olup her türlü halıların yıkanması sağlanmaktadır. Fiyatlar halıların yıkama işlemleri, çeşitleri ya da türlerine göre daha farklı olmaktadır.

ARA